Дата: 09.06.2021 17:11

Гощанська громада стала переможцем проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності», який реалізується Асоціація міст України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та ГО «Центр успішних реформ наші діти».

Гощанській селищній раді було вручено сертифікат на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсам 8-ми кабінетів початкової освіти, 3-ох кабінетів математики, які будуть встановлено в загальноосвітніх закладах Гощанської громади.

Документи на отримання технічного оснащення, вартість якого ставить 800 тис.гривень, були вручені сьогодні радником із питань інновацій та цифрової трансформації АМУ Євгеном Халімоном.

Євгеній Халімон наголосив, що цифрова трансформація освіти є одним з головних пріоритетів в діяльності Мінцифри, Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування. Реалізація даного проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг у громаді.

Секретар селищної ради Дмитро Ткачук зауважив, що проєкт відкриє нові можливості для Гощанської освіти та допоможе освітянам у самовдосконаленні та навчанні новим цифровим технологіям учнів.