Відбудеться зустріч та автограф-сесія із відомими письменниками сучасності Дмитром та Віталієм Капрановими

Дата: 11.06.2021 12:57

Не пропустіть!Унікальна зустріч та автограф-сесія із відомими письменниками сучасності Дмитром та Віталієм Капрановими (Брати Капранови) вперше у селищі Гоща!!!

Коли: 15 червня о 15 год.

Де: смт.Гоща, Гощанський парк, Садиба Ленкевичів.

Віталій і Дмитро Капранови – відомі брати української літератури, письменники, публіцисти, видавці та громадські діячі. Фундатори видавництва «Зелений пес», ведучі та автори історичного YouTube каналу «ім. Т.Г. Шевченка». Просувають українську культуру, історію та літературу.

Роман "Паперові солдати" ґрунтується на реальних подіях. За сюжетом книги двоє молодих художників зустрічаються у Варшаві. Один з них – Біл Титла, син українських емігрантів із США. Другий – Ніл Хасевич, молодий волинянин. Доля готує їм багато випробувань, але вони про це поки що не знають…

Подія організована в рамках проєкту «Велике читання. Рівненщина читає «Паперові солдати» Братів Капранових». Це соціально-культурний проєкт, покликаний популяризувати книгочитання, як усвідомлено обрану життєву стратегію задля всебічного та гармонійного розвитку особистості, сприяння духовному та інтелектуальному розвитку краян, піднесенню їх патріотичних почуттів.

Проєкт спонукає мешканців Рівненщини читати одну і ту ж книгу в один і той же час, а потім обговорювати її у бібліотеках і на різних літературних зібраннях.

Запрошуємо вас та ваших друзів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)