Виїзний день заступника селищного голови

Дата: 11.06.2021 14:42

10 червня заступниця Гощанського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Ткачук здійснила робочий візит у село Тучин, де відбулась зустріч з місцевим активом щодо проблемних питань та перспектив розвитку села.

Зустріч відбулася за участю старости села Альона Вахер, депутатів селищної ради Степан Вознюк, Игорь Головчак, місцевих мешканців та активістів.

У цьому населеному пункті нагальних проблем накопичилося чимало. Одна з них – ремонт аварійного моста через річку Зеленка що в центрі с.Тучин, яка знаходиться на балансі Рівненського Облавтодору. Внаслідок складних погодних умов міст почав просідати, з’явилися тріщини, знизу дві опорні плити лопнули і ґрунт почав зсуватися в русло річки, з кожним днем тріщина і просідання моста збільшується.

Під час зустрічі, мешканці Тучина розповіли про потребу проведення ремонту приміщення сільського будинку культури (вікон наполовину немає, теплопостачання відсутнє, перебої з електрикою).

Піднімали питання про прочистку мережі системи опалення, ремонту та перекриття даху в дитячому садочку “Дзвіночок”.

А проблема з опаленням Тучинської загальноосвітньої школи існує вже не перший рік. Причина полягає в тому, що котельня застаріла та знаходиться на доволі значній відстані від будівлі школи, відтак, багато тепла втрачається саме через трубу, котра з’єднує котельню з закладом освіти.

Розповіли тучинці і про те, що село потребує впорядкування місцевого сміттєзвалища та порушили питання відсутності вуличного освітлення в нічний час.

Ознайомившись детально з проблематикою села, і зробивши чимало нотаток у своєму блокноті, заступниця Олена Ткачук пообіцяла спільно з селищним головою Миколою Панчуком вивчити всі озвучені під час візиту питання та сприяти їх позитивному вирішенню.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)