Ліквідація наслідків негоди в Гощі

Дата: 14.06.2021 15:35

11 червня кількість опадів, яка випала за день, перевищила місячну норму, що спричинило потужні потоки води з поверхневим шаром ґрунту з полів, які розташовані поряд з кладовищем смт Гоща.

Дана негода призвела до часткового руйнування захоронень на Гощанському цвинтарі, зокрема на тій частині, яка знаходиться нижче рівня дорожнього покриття. Грязьові потоки намили бруд на проїзну частину дороги та територію кладовища.

В суботу профільними спеціалістами селищної ради було здійснено виїзд та обстеження території, яка зазнала пошкоджень. І вже сьогодні, за участі директора Красносільського МПП «МВА», члена виконкому Ваграма Мурадяна, було розпочаті роботи з ліквідації наслідків негоди зокрема, спецтехнікою влаштовується водовідвідний канал зі сторони поля до кінця кладовища.