Відбувся конкурси на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 16.06.2021 09:30

14-15 червня відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників Майківському,  Садівському та Андрусіївському навчально-виховним комплексам та закладів загальної середньої освіти Гощанської районної гімназії, Русивельського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та Синівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів.

Зазначимо, на посаду директора Майківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» претендувала діюча директорка цього закладу Світлана Павлівна Тишкун, яка вже 17 років працює директором цього закладу і має 40 років педагогічного стажу.

Директором Садівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» знову виявив бажання стати керівник цього закладу Василь Оверкович Кубай, який уже 38 років працює директором цього закладу та має 40 років педагогічного стажу.

Очолити Андрусіївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» забажало двоє кандидатів: вчитель фізики та інформатики  Мнишинського НВК Юрій Миколайович Калюжний із 25-річним педагогічним стажем та заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Гощанський  РЦДЮМ» Віталій Євстафійович Гупалюк із 41-річним педстажем.За результатами конкурсу переможцями визнано Світлану Тишкун, Василя Кубая та Віталія Гупалюка.

На посаду керівника Гощанська гімназія претендувала заступник директора з навчально-виховної роботи цього закладу Маріанна Хрипа, яка має 16 років педагогічного стажу. Синівську школу виявила бажання очолити вчитель англійської мови Жаврівського НВК Кухта Світлана Юріївна, а Русивельський НВК – діючий директор Юрчук Надія Василівна. До слова, Надія Юрчук уже 21 рік керує цим закладом та має 42 роки педагогічного стажу.

Усі кандидати успішно пройшли три етапи конкурсу та були визнані переможцями.

За інформацією Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області