Віталій та Дмитро Капранови завітали у Гощанську центральну в рамках проєкту «Велике читання. Рівненщина читає «Паперові солдати» Братів Капранових».

Дата: 16.06.2021 15:05

«Обмін думками на рахунок цієї книги – це ще одне життя цієї книги. Ми живемо сьогодні в світі, в якому перемогли солдати Ніла Хасевича».

15 червня до Гощі завітали брати Капранові в рамках акції «Велике читання. Рівненщина читає «Паперові солдати» Братів Капранових».

На зустрічі, в притаманній для Капранових манері, з почуттям гумору, було презентовано історичний роман «Паперові солдати». Говорили звичайно й про попередні видання, такі як: «Історія незалежності України», «Кобзар2000», «Рута», «Зоряний вуйко» “Майдан. Таємні файли”.

Літературна подія відбулася біля місцевої пам’ятки - Садиби Ленкевичів за організації КЗ "Гощанська централізована система публічно-шкільних бібліотек" та підтримки селищної ради.

Шанувальники творчості братів Капранових мали змогу вживу зустрітися та поспілкуватися із неординарними письменниками, обмінятися думками, задати питання та підписати улюблені книги особисто у авторів.

Всіх, хто цікавиться творчістю Брати Капранови, запрошуємо відвідати Гощанську центральну  бібліотеку. Їх книги чекають своїх читачів.