«Ваша праця – безцінна!»

Дата: 18.06.2021 09:37

Напередодні професійного свята Дня медичного працівника в Гощанському центрі ПМСД та в Гощанській багатопрофільній лікарні відбулись урочисті  заходи.

Привітала медиків заступниця Гощанського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Ткачук. Яка висловила найщиріші слова вдячності дружній медичній родині Гощанської громади, особливо зараз, у цей непростий для країни час,  який пов’язаний з боротьбою з вірусом COVID-19, побажала всіляких життєвих гараздів, здоров’я, щоб обрана професія завжди приносила задоволення,  поваги і підтримки від суспільства та якнайшвидшої перемоги над пандемією коронавірусу.

Після теплих слів вдячності, кращі медичні працівники були нагороджені  грамотами Гощанської селищної ради за професіоналізм,  відповідальність,сприяння демографічному розвитку громади, та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника.

Любов Мандину - лікар інфекціоніст інфекційного відділення КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня»

Руслану Яцик - рентгенлаборант  КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня»

Богдна Помаранського - лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня»

Світлану Момотюк - молодша медична сестра приймального відділення КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня»

Оксану Москалик -лікар акушер- гінеколог, акушер- гінекологічног відділення КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня»

Тетяну Поліщук - головний лікар КНП «Гощанський ЦПМСД»

Катерину Ярощук - головний бухгалтер КНП «Гощанський ЦПМСД»

Олесю Петрук - сестра медична ЗПСМ Гощанської амбулаторії ЗПСМ №2

Вітаємо вас зі святом, дорогі медичні працівники!