У Гощанській громаді відкрито поліцейську станцію

Дата: 18.06.2021 13:34

17 червня у Гощанській громаді відкрито поліцейську станцію, яка знаходиться в адміністративному приміщенні Тучинського округу. Її створення та відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої влади та громади.

Урочисто відкрили станцію селищний голова Панчук Микола, начальник Рівненського районного управління поліції Роман Штеба, начальник відділення поліції № 5 Рівненського РУП ГУНП Едуард Холод, староста села Альона Вахер.

Роман Штеба подякував голові Гощанської селищної ради Миколі Панчуку, старості Тучинського старостинського округу Альоні Вахєр за активне сприяння в облаштуванні поліцейської станції.

Панчук Микола у свою чергу зауважив: «Відкриття цієї поліцейської станції дасть змогу щоденно забезпечувати порядок в даному окрузі, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень».

Дільничному офіцеру поліції Олександрі Мишкевич допомагатиме у роботі її колега Іван Полєтко, який днями отримав офіцерське звання «молодший лейтенант поліції». В поліцейській станції створенні комфортні умови для виконання професійних обов’язків працівників поліції.