Відбулося тетралізоване свято «Хай Трійця свята в любові єднає».

Дата: 23.06.2021 11:54

На третій день Трійці в мальовничому селі Липки зібралося багато люду. Тут відбулося тетралізоване свято «Хай Трійця свята в любові єднає» організоване Гощанське об'єднання культури і дозвілля.

Святу сприяла справжня літня погода, а різнобарв’я українських костюмів та щирі привітні посмішки учасників об’єднали творчі колективи з усієї громади в єдиний гарний настрій.

На святі переплелися воєдино українська пісня з традиціями та обрядами. Саме з обряду «Водіння куста» розпочалося театралізоване дійство, що за традицією проводить молодь на Трійцю.

Продовженням свята стали концертні виступи аматорських колективів Гощанської громади біля музейної садиби ім.Івана Шишка.

Присутніх зі світлим святом єдності і християнської любові привітали: селищний голова Панчук Микола, староста села Микола Волкошовець, настоятель храму Святої Параскеви-П'ятниця села Липки отець Дмитро та пастор Церкви «Ковчег Спасіння» смт Гоща Петро Балабат які побажали благополуччя кожній родині, примноження прагнення жити в мирі та єдності і творити добро на рідній землі.

Чудова родинна атмосфера, веселі дитячі розваги та яскрава концертна програма - все це подарувало мешканцям та гостям громади незабутні радісні враження!