Про запровадження карантинного режиму по західному кукурудзяному жуку на території Рівненського району

Дата: 23.06.2021 12:16

Розпорядження голови районної державної адміністрації

Про запровадження карантинного режиму по

західному кукурудзяному жуку

на території Рівненського району

Відповідно статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», керуючись постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807 «Про утворення та ліквідацію районів», на підставі подання Головного державного фітосанітарного інспектора Рівненської області від 10 червня 2021 року № 03-01-27/246:

1.            Запровадити з 11 червня 2021 року карантинний режим по західному кукурудзяному жуку (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte) на території 10 полів 8 господарств Рівненського району загальною площею 551,28 га згідно з додатком 1.

2.            Затвердити заходи з локалізації та ліквідації західного кукурудзяного жука на території Рівненського району згідно з додатком 2.

3.            Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації забезпечити оприлюднення розпорядження через інтернет-ресурси райдержадміністрації.

4.            Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

В.о. голови адміністрації                                                                Володимир ЛЕОНОВ

до розпорядження голови

11.06.2021 № 307