Для оплати адмінпослуг встановлено термінал в ЦНАП

Дата: 24.06.2021 11:16

Для зручності при здійсненні оплати за адміністративні послуги у приміщенні Центру надання адміністративних послуг в смт Гоща встановлено термінал.

В ЦНАПі можна сплатити адміністративний збір за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання, державне мито за реєстрацію шлюбу та вчинення нотаріальних дій, реєстрація нерухомості та отримання витягів з Державного земельного кадастру тощо. Оплата здійснюється готівковими коштами, а решта перераховується на поповнення рахунку телефону. Комісія банку 10 грн.

Встановлення терміналу в ЦНАПі значно спростило процедуру та час на отримання адміністративних послуг. За необхідності, адміністратори допомагають заявникам здійснити оплату через термінал.

Гощанська селищна рада сприяє покращенню та вдосконаленню напрямку роботи з надання адміністративних послуг мешканцям нашої громади.