Вітання Гощанського селищного голови Миколи Панчука з Днем Конституції України та Днем молоді

Дата: 25.06.2021 14:02

Шановні мешканці Гощанської громади!

Шановна громадо!

У червні місяці ми відзначаємо два свята - День Конституції України та День молоді. Вони недаремно пов’язані між собою, адже молодь є тією рушійною силою, поглядом в майбутнє та творцем нового погляду на розвиток та процвітання нашої країни!

Події останніх років довели, що українська нація свято шанує конституційні засади, права і свободи та готова відстоювати їх ціною власного життя. Змінюючись разом із державою, ми маємо пам’ятати про верховенство права, людські та моральні якості.

Переконаний, що завдяки нашій молоді, її творчому потенціалу, креативності, готовності до втілення нестандартних рішень у науці, бізнесі, волонтерстві та мистецтві, Гощанська громада буде найкращою.

Вітаючи з подвійним святом, бажаю кожному з вас, друзі, залишатися молодими, незважаючи на вік за паспортом, і почуватися повноправними Громадянами, захищеними своєю Державою. Щиро зичу всім міцного здоров'я, світлого настрою і благополуччя та мирного неба.

З повагою,

Гощанський селищний голова