В селищі Гоща відбулося святкування Дня молоді та 25 -ї річниці Конституції України

Дата: 01.07.2021 12:54

27 червня в селищі Гоща відбулося святкування Дня молоді та 25 -ї річниці Конституції України, яке розпочалося з молодіжної спартакіади «Сила духу», де проводилися змагання з пляжного волейболу, міні-футболу та шахів.

Далі, в рамках відзначення Дня молоді та Дня Конституції на Набережній побачень відбулася церемонії нагородження грамотами найактивніших представників молоді різних сфер діяльності Гощанської громади «Україна єдина! Україна- це ми!».

Присутній на заході селищний голова Панчук Микола привітав жителів громади зі святом та зауважив, що це знакові державні свята для українців, адже Основний Закон держави - це запорука дотримання прав та свобод кожного українця, а молодь - це надія та майбутнє нашої держави. «Пишаюся тим, що у нашій громаді чудова молодь - освічена, талановита та цілеспрямована. Разом з вами ми здатні зробити свою громаду сучасною та успішною» - наголосив Микола Миколайович.

Продовжилося свято концертною програмою за участю народного аматорського інструментального ансамблю «Колорит».

Глядачі мали можливість насолодитись саундтреками з фільмів світових хітів та безліччю різноманітної музики від працівників Гощанська школа мистецтв.

Святкування Дня молоді завершилося дискотекою.