Відбулось пленарне засідання дев'ятої сесії Гощанської селищної ради VIII скликання

Дата: 01.07.2021 12:57

30 червня під головуванням селищного голови Панчук Микола відбулось пленарне засідання дев'ятої сесії Гощанської селищної ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів. На розгляд було винесено 120 питань порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. Саме тому, всі рішення були схваленні депутатами.

У ході засідання народні обранці затвердили ряд програм та зміни до них.

Окрім того, під час пленарного засідання було затверджено угоду про соціальне партнерство та меморандум про співпрацю між Гощанською селищною радою та Громадською організацією «За чесний тендер».

Одноголосно було затверджено проекти рішень:

•Про встановлення ставок єдиного податку з 01.01.2022;

•Про встановлення туристичного збору з 01.01.2022;

•Про встановлення ставки транспортного податку з 01.01.2022;

•Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 01.01.2021;

•Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 01.01.2022.

По тому, депутати розглянули та прийняли рішення по клопотаннях підприємств, установ, організацій та звернень громадян.

Після виступу у різному депутатів селищної ради, Микола Панчук повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто та оголосив про закриття 9-ї сесії селищної ради восьмого скликання.

Усі прийняті рішення будуть оприлюднені у рубриці «Рішення селищної ради» на сайті Гощанської громади: https://hoshcha-rada.gov.ua/.