Cелищний голова привітав Гощанське відділення поліції № 5 Рівненського РУП ГУНП з професійним святом

Дата: 02.07.2021 15:08

Напередодні  Дня Національної поліції України,  який щорічно відзначають  4 липня, селищний голова Панчук Микола привітав Гощанське відділення поліції № 5 Рівненського РУП ГУНП з професійним святом.

У своєму вітальному слові  Микола Миколайович  висловив подяку правоохоронцям за спокій, безпеку і правопорядок та побажав  міцного здоров’я, невичерпної енергії, добробуту і миру, а також вручив подарунок для відділення поліції.

Під час святкового заходу начальник відділення поліції № 5 Рівненського РУП ГУНП Едуард Холод, військовий комісар Гощанського ОРТЦК СП підполковник Руслан Ткачук та голова Бугринської громади Сергій Пилипчук вручили кращим полісменам, серед яких немало і жінок, почесні грамоти.

Шановні працівники поліції Гощанської громади,  дякуємо вам за службу, вірність присязі та відданість Українському народові.