Гощанська громада активно налагоджує міжнародну співпрацю у культурно-історичному аспекті

Дата: 06.07.2021 14:34

Днями до Гощанської громади завітали представники гміни Альверня Малопольського воєводства Польської Республіки. Було представлено історичну реконструкцію 21-го полку уланів надвіслянських і вручено медалі до відзначення 100-ліття даного полку селищному голові Панчуку Миколі та методисту Будинку культури і дозвілля Валерію Бейлаху.

В подальшому польська делегація відвідала екскурсію садибою Ленкевичів, де Валерій Бейлах ознайомив із фото-експозицією «Гоща за часів Речі Посполитої у XX ст.».

За участі головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тетяни Гуди, методиста Валерія Бейлаха та старости Дикало Василя Володимировича відбулася надвечірня поїздка до Меморіального комплексу загиблого польського населення часів Другої світової війни в с. Борщівка та запалення свічок, а у селі Симонів випала нагода відвідати каплицю Т.О. Сосновського.

Польські партнери отримали багато емоцій та готові в подальшому активно співпрацювати із Гощанською громадою.