Івана Купала в селищі Гоща

Дата: 09.07.2021 08:23

В ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала - одне з найколоритніших літніх свят, яке прийшло до нас іще з дохристиянських часів. Це день літнього сонцестояння, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя.

Ось і в Гощанській громаді є добра традиція - святкувати Івана Купала. Цей рік не став виключенням. Так на Набережній побачень біля водойми відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято Івана Купала. Бажаючих подивитись на святкування було чимало. Люди мали змогу долучитись до давніх обрядів: плетіння вінків та стрибання через вогнище, прийняти участь у конкурсах, відпочити від буденних турбот та повеселитись на чудовому святі.

На свято завітали і наші друзі з Луганської області у рамках багаторічної дружби та співпраці і партнерства «Схід та Захід разом».

Закінчилось святкування традиційним перестрибуванням молоді через багаття та запальною дискотекою.

Свято Купала вдалося на славу, а відродження прадавніх традицій потішило душу всіх учасників заходу. Дякуємо працівникам Гощанське об'єднання культури і дозвілля за творчий підхід та професійну організацію свята.