ПОПЕРЕДЖЕННЯ про стихійні та небезпечні явища по Рівненській області

Дата: 09.07.2021 08:55

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології 08-10 липня переважатиме  надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

07 липня. Спостерігається в центральній та в південній частинах області висока, в північній місцями (Вараський район) –  середня, місцями  (Сарненський район) – відсутня пожежна небезпека.

08 липня. Очікується в центральній та в південній частинах області надзвичайна, в північній місцями (Вараський район) –  висока, місцями (Сарненський район) – незначна пожежна небезпека.

09 липня. Очікується на більшій частині території  надзвичайна, в  північній частині місцями (Сарненський район) середня пожежна небезпека.

10 липня. Збережеться на більшій частині території надзвичайна, в  північній частині очікується місцями (Сарненський район) висока пожежна небезпека.