Відбулося засідання 10-ї позачергової сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 14.07.2021 10:40

13 липня відбулося засідання 10-ї позачергової сесії селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Миколи Панчука. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів.

Серед питань, що виносились на сесійне засідання, розглянуто та підтримано рішення «Про затвердження Положення про звання та відзнаку громадян Гощанської територіальної громади».

Звання «Почесний громадянин Гощанської територіальної громади» та відзнака Гощанської селищної ради «За заслуги перед громадою» є свідченням офіційного визнання перед Гощанською територіальною громадою за видатні заслуги у різних сферах діяльності.

Затим депутати затвердили положення де йдеться що, особи, яким прижиттєво присвоєне звання «Почесний громадянин Гощанської територіальної громади», матимуть право на:

-участь у роботі пленарних засідань сесій Гощанської селищної ради як почесних гостей (за їх бажанням);

-позачерговий прийом у керівних органах місцевого самоврядування Гощанської селищної ради;

-до ювілейних дат (60 років + кожні 10 років) за розпорядженням селищного голови виділяються кошти ювілярові;

-отримання щорічної матеріальної допомоги;

-50% знижку на отримання ліків за рецептами лікарів за наявності відповідної Програми;

-поховання та спорудження надгробка за рахунок міського бюджету в разі смерті (для осіб, що проживають у Гощанській територіальній громаді);

-безкоштовну підписку на наявні в громаді періодичні видання.

По тому, депутати розглянули та прийняли рішення по клопотаннях підприємств, установ, організацій та звернень громадян по земельному та комунальному питанню.

Після виступів у різному депутатів щодо покращення благоустрою громади, ремонту доріг, освітлення вулиць, розвитку спорту, селищний голова Микола Панчук подякував депутатському корпусу за плідну роботу та оголосив про закриття 10-ї позачергової сесії селищної ради восьмого скликання.

Рішення селищної ради поіменного голосування будуть розміщені на офіційному та результати веб-сайті https://hoshcha-rada.gov.ua/ Гощанської громади.

Трансляцію сесії ви можете переглянути на сторінці газети Рідний край.