УВАГА, КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД!

Дата: 13.07.2021 12:47

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» з 13 липня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- спеціаліст І категорії відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради – 1 одиниця;

- спеціаліст І категорії відділу земельних відносин, екології  та благоустрою Гощанської селищної ради – 5 одиниць.

Умови конкурсу:

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають освіту економічного, юридичного спрямування або спрямування у сфері міжнародних відносин, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста чи магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіють державною мовою та володіння англійською мовою та мають досконалі навички роботи на комп’ютері.Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін подання документів - до 11 серпня  2021 року. За довідками звертатися за адресою: смт Гоща,  вул. Заcтав’я, 22, тел.2-14-25, 2-19-61