Відбудеться засідання виконавчого комітету

Дата: 15.07.2021 15:34

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Гощанської селищної ради під головуванням селищного голови Панчук Микола.

Члени виконкому оперативно розглянули і підтримали проєкт рішення «Про відзначення Дня громади, нагородження підприємств, установ, організацій та громадян селища та громади з нагоди Дня громади», «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Гощанської селищної ради» та надали дозвіл на проведення Чемпіонату України з планерного спорту, клубний клас планерів, на злітно-посадковому майданчику «Воронів» РАСК.

Потому, члени виконкому затвердили рішення щодо створення комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа виконавчого комітету Гощанської селищної ради.

Продовжуючи розгляд питань порядку денного, було затверджено план роботи виконавчого комітету Гощанської селищної ради на ІІІ квартал 2021 року та проєкт рішення про роботу із зверненнями громадян у виконкомі Гощанської селищної ради відповідно до Закону України «Про звернення громадян» протягом ІІ кварталу 2021 року.

За розглядом заяв громадян поштової адреси, про надання дозволу на видалення сухостійних та аварійних дерев, про подання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» були також прийняті відповідні рішення.

Засідання пройшло раціонально та конструктивно, всі питання були розглянуті.

Після виступів у різному селищний голова Микола Панчук оголосив про закриття 7-го засідання виконкому.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті селищної ради за посиланням https://hoshcha-rada.gov.ua//.