Вічна пам’ять Герою

Дата: 20.07.2021 09:02

Сьогодні, 20 липня минає 6 років з того дня коли перестало битися серце мужнього захисника України, учасника АТО, з села Малинівка, Володимира Томіліна.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України.

У 2008 році Володимир був призваний до Збройних сил України. Після закінчення строкової служби повернувся в рідне село де й створив сім’ю.

Відчуваючи в серці патріотизм та любов до України. 9 березня 2015 року пішов добровольцем. Брав участь в антитерористичній операції в Донецькій області з 24 квітня 2015 року. Звання - старший солдат, посада – стрілець, в 28-му окрему механізовану бригаду.

20 липня 2015р. загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу міста Красногорівка (Мар'їнський район Донецька область).Похований у рідній Малинівці.

Вічна пам’ять Герою