ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АТО ВОЛОДИМИРА ТОМІЛІНА.

Дата: 20.07.2021 15:06

Сьогодні, минає шосте літо з дня героїчної загибелі учасника АТО Володимира Томіліна внаслідок мінометного обстрілу російськими бойовиками поблизу Красногорівки.

Цього дня, в його рідному селі Малинівці біля могили Героя зібралися його мати, бабуся, дружина з донькою, заступниця селищного голови Олена Ткачук, спільно з старостою села Ольгою Ющук, представниками Територіального центру соціальних послуг Надією Полюхович, Олегом Жовніром, та Гощанський об'єднаний районний ТЦК та СП.

Пам’ять про Володимира Юрійовича вшанували хвилиною тиші та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на його честь на будівлі місцевої школи та до могили.

Щирі слова співчуття та підтримки Олена Ткачук висловила згорьованій матері та бабусі Ларисі Коберницькій.

Пам’ятаймо: герої не вмирають! Допоки люди пам’ятатимуть про своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною.

А в Малинівці Володимир Томілін із меморіальної дошки щодня зустрічатиме та проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному, що він поклав життя, аби ми жили у мирній і квітучій Україні.