В неділю, 18 липня, Гоща відсвяткувала День громади!

Дата: 20.07.2021 15:09

З самого ранку і до пізнього вечора на мешканців та гостей територіальної громади чекали: музика, сміх, смачна кухня з старостинського куріння , різноманітні веселощі та розваги для всієї родини.

Майстер класи народних умільців, креативні фотозони, вітальні листівки з крила літа, концертна програма та політ на повітряній кулі переконали кожного гостя: Гощанщина – це громада талановитих людей, які вміють працювати та активно відпочивати.

Гощанський селищний голова Панчук Микола у святковій промові, звертаючись до присутніх зазначив: «Усі досягнення, якими багата наша громада, складаються з щоденноії праці, знань і талантів її мешканців. Нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей».

На урочистості із нагоди Дня громади завітали з привітаннями та подарунками голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, Голова Рівненської обласної ради Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, голова Рівненської районної державної адміністрації Олександр Коваль голова Рівненської районної ради Василь Тимощук, народні депутати України Соломія Бобровська, Олександр Салійчук і помічник народного депутата Романа Іванісова Павло Садовінк та керівники сусідніх громад Рівненщини.

Цього дня кожен зміг знайти заняття до душі!

Біля Гощанського будинку культури відбулась ретро-дискотека, за участю зразкового дитячого духового оркестру «Олександрія».

Завітавши до садиби Ленкевичів, що у Гощанському парку можна було насолодитись красою, мелодійністю слова, загадковими звуками чарівних мелодій та дати волю своєму самовираженню взявши участь у «Відкритий літературний мікрофон».

На відомій не лише гощанцям Набережній побачень відбувся турнір зі змішених єдиноборств «Битва над Горинню- 3».

А родзинкою свята стала локація «Громада з висоти пташиного польоту» - підйоми на повітряній кулі заради мальовничих краєвидів Гощі та її околиць.

Тішило приємними сюрпризами і різноманітними цікавинками виставкове містечко, що простягнулося вздовж паркової зони, де протягом дня свою творчість демонстрували кращі творчі колективи громади, ділились щастям подружнього життя новоспечені молодята і розігрували спектакль живі скульптури.

Феєричним акордом всього святкування Дня громади став концерт гурту «Скрябін» та неперевершене фаєр-шоу.

За наведення чистоти і порядку по вулицях, на площі і парку до і після святкових заходів дякуємо працівникам Гощанського комунального підприємства «Агентство розвитку Гощі».