Подяка нашим меценатам

Дата: 23.07.2021 08:46

Гощанська селищна рада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення Дня громади, який Гоща святкувала 18 липня!

Найщиріші слова подяки меценатам та спонсорам, завдяки фінансовій підтримці яких наше свято відбулося: директору ТОВ «Полісся-Гарант» Олегу Левінському, генеральному директору ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО», депутату Рівненської обласної ради Віктору Щербачуку, директору ТОВ «Акріс Агро» Богдану Брикайлу, директору ТОВ «Гощаночка» Вадиму Балабату, директору ТОВ «Лендком Симонів» Михайлу Дзюбі, директору МПП «Красносільське МВА» Ваграму Мурадяну, начальнику Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСО України Олексію Кособуцькому, директору ПРАТ «Гощанський завод продтоварів» Любові Гончар, директору ТОВ «ПМК-5» Дмитру Лешкевичу, директору ТОВ «МК Яглєвєц» Олександру Гєлєйші,  директору  ТОВ "КАТТО ГРУП" Тарасу Нестеруку, керівнику СОК «Гориньдар» Юрію Потапчуку, ФОП Івану Жуківському, ФОП Валентині Бук, ФОП Сергію Ільченку, ФОП Івану Панчуку.

Окрема подяка організаторам та меценатам у проведенні Міжнародного професійного турніру зі змішаних єдиноборств ММА «Битва на Горині-3» Богдану Романовичу та Депутату Верховної ради України Олександру Салійчуку.

Завдяки Вашій підтримці День громади відбувся таким яскравим та незабутнім.