«Міста Погориння»

Дата: 27.07.2021 09:14

26 липня розпочав свою роботу круглий стіл за проєктом «Міста Погориння». Безпосередніми організаторами даного заходу є Гощанська селищна рада та ГО «Клуб історичної реконструкції Оствиця» за партнерства управління культури та туризму Рівненської ОДА.

Проєкт «Міста Погориння» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Усі активні місцеві жителі, краєзнавці, історики, бібліотекарі та культурники мали нагоду ознайомитись із даним проєктом, зрозуміти мету, а також висловити власні твердження, думки, ідеї щодо створення нового туристичного маршруту, який безпосередньо торкається Гощанського городища. Спілкуючись дізналися про цікаві локації та ще маловідомі місця історії краю, котрі мають пробудити інтерес, як у туриста, так і в місцевого населення.

Селищний голова Панчук Микола висловив свою думку, щодо активного розвитку локального туризму на Гощанщині та зауважив, що культура та історія мають бути на рівні інших галузей розвитку територіальної громади.

На завершення круглого столу організаторами проєкту було відвідано Садибу Ленкевичів за запрошенням методиста Будинку кульутури та дозвілля Валерія Бейлаха.