КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ-ДІЛОВОДІВ ДЛЯ ГОЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПІДГОТУВАЛА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 06.08.2021 10:23

Згідно укладеного договору, на замовлення Гощанської селищної ради, у Рівненському центрі профтехосвіти державної служби зайнятості 14 безробітних з Гощанської громади завершили навчання за професією «Діловод».

Селищна рада, як майбутній роботодавець, брала найактивнішу участь у навчальному процесі, зокрема, у відборі претендентів на навчання, розробленні та затвердженні навчальних планів та програм, що впливає на процес навчання і дає можливість підготувати фахівців з необхідною компетенцією. Від такого навчання у виграші і безробітні, і роботодавець, адже тісна комунікація під час професійного навчання, здобуті практичні навички на потенційних робочих місцях є гарантією офіційних трудових відносин та ефективної роботи у новій команді.

Фіналом дуального навчання стала державна кваліфікаційна атестація, яку провели викладачі Рівненського ЦПТО ДСЗ Тетяна Галушук та Олена Веремчук. Вони відмітили сумлінне ставлення до навчання усіх слухачів, вдумливе виконання практичних завдань, незважаючи на те, що процес навчання ускладнювався карантинними обмеженнями та дистанційною комунікацією в умовах нестійкого інтернет-зв’язку. Оголошуючи результати атестації, викладачі відзначили, що найкраще в навчанні зарекомендували себе слухачки Валентина Качурець та Галина Пивоварчук.

По завершенню, директор Гощанської районної філії Рівненського ОЦЗ Петро Зубкевич вручив свідоцтва про проходження навчання. Незабаром колишні курсантки будуть працевлаштовані на посади діловодів у Гощанську селищну раду і надаватимуть послуги громадянам у населених пунктах громади.