Весняно-літня нерестова заборона

Дата: 06.08.2021 11:02

Увага, громадо!

Нерестова заборона – це необхідна міра сучасності для охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення водних біоресурсів в рибогосподарських водоймах.

Забороняється в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобуток піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких інших робіт на землях водного фонду.

Дозволяється у період весняно-літньої заборони на лов тільки любительський лов риби та інших водних біоресурсів з берега за межами місць  нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом (дозволено вилов риби за одну добу перебування на водоймі – до 3 кг).

За порушення ловлі риби в нерестовий період караються, як адміністративною так і кримінальною відповідальністю. Та якщо не порушувати законів, то можна насолоджуватись риболовлею і під час нересту.

Шановні рибалки!

Просимо Вас в даний період року бережно ставитися до водних біоресурсів, які готуються до нересту. Спільними зусиллями збережемо водні біоресурси!