Працівники КП «Агенство розвитку Гоща» звертаються до мешканців Гощанської територіальної громади!

Дата: 06.08.2021 15:17

Кожен повинен розуміти, що чистота та впорядкування навколишнього середовища – це взаємопов’язані процеси між виконавцями та споживачами, тобто комунальним підприємством та мешканцями.

Згідно з нормами, підприємство повинно вивозити сміття з контейнера (лише побутові відходи) один раз на 2 тижні. На даний час сміття вивозиться через день, причиною є те, що сміттєвий контейнер на 60% заповнений органічними відходами (зілля, гілля, листя). Громадяни, які проживають в приватному секторі, мають можливість зробити компост, адже компост є сучасним і екологічним методом створення плодючого ґрунту. В разі продовження викидання в контейнери «зелених відходів» та будівельних матеріалів, підприємство змушене буде збільшити вартість послуги, щоб компенсувати витрати. Стосовно ПЕТ-пляшки, то в контейнери поміщати лише пластикові пляшки. Будматеріали, одноразовий посуд, дитячі візочки - це все в сміття. В бочки із склом прохання викидати лише скляні пляшки, віконне скло – в сміття. Мешканцям сіл прохання: якщо повні контейнери зі склом або ПЕТ-пляшкою – покладіть їх в мішок і розмістіть біля контейнера. Працівники комунального підприємства докладають максимум зусиль, щоб населені пункти нашої громади були чисті та охайні. Давайте будемо ввічливими один до одного, адже разом - ми сила!