8 серпня, в селі Малинівка відбулось яскраве святкове дійство «Серпанок запрошує…».

Дата: 09.08.2021 16:42

Цей чудовий день об'єднав людей різного віку, від малого до великого, які прийшли в місцевий парк, щоб відпочити, поспілкуватися та весело й цікаво провести час.

Концертна програма була насичена, тому усі присутні мали змогу насолодитись українською піснею та запальними танцями у виконанні юних місцевих талантів та вокального ансамблю «Серпанок» клубної установи села Малинівка.

Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми вокального ансамблю «Вишиванка» з села Малятин.

Аби підтримати самодіяльних артистів, насолодитися українськими народними піснями, на захід завітав cелищний голова Панчук Микола, який подякував людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. А також побажав всім присутнім миру, міцного здоров’я, добробуту та селу розквіту.

На думку господарів і гостей, сільське свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці села Малинівка вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися.