Гоща: діє мобільний консультаційний пункт з питань цивільного захисту населення!

Дата: 13.08.2021 15:03

Сьогодні, коли територіальна підсистема Єдиноі? державноі? системи цивільного захисту перебуває в режимі підвищеноі? готовності, надання консультативноі? допомоги з питань цивільного захисту всім верствам населення, особливо непрацюючому, набуває особливого значення. Адже, вміння громадян діяти в екстремальних ситуаціях може значно зменшити людські та матеріальні втрати.

З цією метою, у селищі Гоща 13 серпня на базі Гощанського Центру надання адміністративних послуг маи?стром виробничого навчання Острозьких територіальних курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненськоі? області Євгеном Болбою спільно з відділом цивільного захисту, мобілізаціи?ноі? роботи та віи?ськового обліку Гощанськоі? селищноі? ради було розгорнуто мобільнии? консультаціи?нии? пункт щодо діи? населення у надзвичаи?них ситуаціях.

Фахівцями надано консультаціі? працівникам та відвідувачам ЦНАПу щодо діи? у разі виникнення пожеж, укусів зміи? та правил поводження на воді. Окрім того відвідувачі могли ознаи?омитись з пам’ятками щодо діи? населення у надзвичаи?них ситуаціях.