Схід і Захід разом!

Дата: 17.08.2021 16:16

Побачити Західну Україну і переконатися, що ми – єдині. Саме з таким гаслом делегація із п’яти громад Луганської області відвідала Гощу цих вихідних. По-сімейному щиро та душевно у неділю, 15 серпня з хлібом-сіллю зустріла Гощанщина шанованих гостей з Попаснянської, Марківської, Старобільської, Білокуракинської та Лозно-Олександрівної громад.

Гостинний коровай вручили голові громадської організації «В єдності – майбутнє України» Сергію Іванюченко.

Знайомство подорожуючих з гостинним краєм відбулося у славнозвісному будинку Ленкевичів. Екскурс садибою, для туристів проводив голова ГО «Гощанська старовина» Валерій Бейлах. Упевнені, що гості лишились зачаровані садибою, яка збудована у стилі класицизму і модерну за мотивами швейцарського шале. Душевний настрій зустрічі на Набережній Побачень підтримували пісні у виконанні колективу «Серпанок». Віддячили піснею і друзі зі Сходу України. Одна із мешканок Луганщини виконала акапельно українську народну пісню «Місяць на небі».

Продовжуючи приємну мить зустрічі, та на такій оптимістичній ноті всі присутні піднялися на пагорб, що на Набережній Побачень і розгорнули жовто-блакитний прапор України та знамена усіх 5 громад-гостей Луганщини.

Тисячі людей у нашій країні об’єднуються, аби продемонструвати усім, що не існує меж чи перепон, які б ділили Україну. Долучився до цієї ініціативи і благодійний фонд Віктора Щербачука. Приємно усвідомлювати, що є на Гощанщині люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, віри ліпше майбутнє.

Позитивні емоції, гарний настрій, усмішки свідчать про те, що Схід і Захід разом, з любов’ю і Україною в серці. Тож нехай мудрі слова Кобзаря об’єднають таки Україну, а прикладом стане Гощанщина. Хочеться вірити, що завтра, перегорнувши календар, ми залишимось єдиними в думках і діях.

Бо ми і є Україна! Схід і Захід разом!

За матеріалами газети “Рідний Край”.