Начальник Рівненського районного сектору №2 філії Державної установи « Центр пробації» у Рівненській області підполковник внутрішньої служби Сергій ДЕМЧЕНКО інформує:

Дата: 18.08.2021 13:58

18 серпня року в приміщення Рівненського районного сектору №2 філії Державної установи « Центр пробації» у Рівненській області був запрошений заступник начальника відділення поліції №5 ГУНП в Рівненській області старший лейтенант поліції Ігор Філіппов, який з метою запобігання вчинення адміністративних правопорушень та скоєння нових кримінальних правопорушень, провів профілактичну лекцію  для суб’єктів пробації та акцентував увагу на те, що  вчинення адміністративного правопорушення тягне за собою накладення адміністративного стягнення, а за скоєння нового кримінального правопорушення останнім загрожує обмеження та позбавлення волі на певний строк.

Під час бесіди  Ігор Філіппов  роз’яснив суб’єктам пробації, що  перебуваючи в громадських місцях необхідно дотримуватися громадського порядку.

По завершенню заходу  заступник начальника відповів на запитання учасників   лекції.