Відбулася урочиста зустріч резервістів оперативного резерву

Дата: 19.08.2021 12:45

19 серпня у 3- му відділлі Рівненського районного центру комплектування та соціальної підтримки відбулася урочиста зустріч резервістів оперативного резерву, які підвищували свою військову майстерність під час проходження військових зборів.

Впродовж трьох тижнів резервісти навчалися спеціальній, вогневій, інженерній, тактичній та військово-медичній підготовці, удосконалювали свої теоретичні знання та навички, необхідні для виконання завдань із захисту територіальної цілісності України.

Участь в урочистому заході взяв секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук. Він висловив слова вдячності за сумлінне виконання службових обов'язків, професійну майстерність, зразкову підготовку, самовідданість та відповідальність проявлені під час навчальних зборів та вручив грамоти та сувенірну продукцією від Гощанської селищної ради рядовому запасу Сай Віталію та солдату запасу Новосаду Андрію.

Щиро Дякуємо всім військовозобов’язаним та резервістам, хто приймає участь у зборах з територіальної оборони.