Вітання селищного голови з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України

Дата: 24.08.2021 10:20

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Цьогоріч, наша молода країна відзначає 30-ту річницю свої незалежності. Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють територіальну цілісність Батьківщини. Вірю,  що згуртувавшись, ми подолаємо всі труднощі, які постали сьогодні перед українським народом.

З нагоди величного свята бажаю вам, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту. Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі!

З повагою,

Гощанський селищний голова