24 серпня в Гощі відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Дата: 25.08.2021 17:12

Розпочався захід святковою ходою талановитої молоді, мешканців, гостей та керівництва громади, які несли 30-ти метровий прапор України.

Потому на площі Героїв Майдану відбулися урочисті заходи та святковий концерт.

Мешканців та гостей громади з святом привітали Гощанський селищний голова Панчук Микола, депутат Рівненської обласної ради Віктор Щербачук, голова Рівненської районної ради Василь Тимощук, заступник голови райдержадміністрації Юрій Козачек. Участь у заходах взяла делегація з міста Альверня (Польща).

«Дякую Богу, за те що маємо можливість чути, говорити , бачити і сьогодні святкувати День Незалежності України. Для всіх нас ці 30 років стали випробовуванням на віру та єдність, але й саме цей час надав нам впевненості, що наша міць - в єдності. В цей день, хочу висловити подяку військовим, які стоять на варті збереження свободи нашої держави. Ви наша сила та гордість! Разом ми в змозі подолати всі незгоди й впевнено розвиватися, крокуючи на зустріч успіху! Щиро вдячний вам, шановні земляки, за те, що своєю напруженою працею, своїм розумом і талантами зміцнюєте і примножуєте економічний потенціал держави і нашої громади», - зазначив селищний голова у своєму вітальному слові до мешканців громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів, які ціною свого життя захищали та відстоювали незалежність України.

Святкування продовжилось урочистою церемонією нагородження кращих працівників та ветеранів різних галузей соціальної сфери територіальної громади, засновників та активістів НРУ-борців за Незалежність України у ХХ ст., воїнів АТО та пари, які відзначають 30 років подружнього життя на День Незалежності України грамотами голови обласної, районної державної адміністрації та Гощанської селищної ради.

Родзинкою свята стала передача вишитої мапи селища Гоща «Оберіг Гощанщини» старостам сіл та 10 -кілограмовий святковий торт.

Програма свята була цікавою та різноманітною, протягом дня на мешканців та гостей громади чекали спортивні змагання, тематичні фотовиставки, майстер- класи, арт-подія «Молодь inUA».

Щиро дякуємо меценатам та спонсорам, а також всім, хто долучився до організації та проведення свята.