Увага! Гоща проводить відкриту зустріч - конференцію із успішним острожанином Назарієм Зеленчуком

Дата: 26.08.2021 16:27

«AiMl» Освітній центр розвитку в смт Гоща проводить відкриту зустріч - конференцію із успішним острожанином Назарієм Зеленчуком, випускником НУ «Острозька академія», який відвідав 113 країн світу.

«Саме тому я впевнений, що успіх будь-кого не залежить від місця його народження чи соціального статусу. Усі кордони лише в наших головах. Якщо в людини є справжня ціль, вона прийде до неї попри все. Потрібно лише вірити в себе і не сидіти, склавши руки.»- ( цит., Назарія Зеленчука).

Така молодь надихає та є взірцем. Знаючи англійську мову, гість ЦЕНТРУ «АіМ» зумів реалізуватися за кордоном та зробити успішну кар‘єру і в суботу (29. 08. 2021 р.) о 15:00 Назарій Зеленчук поділиться з нами секретами свого успіху!

• адреса: смт. Гоща, вул. Застав‘я, буд. 22 ( приміщення хабу).

Деталі за телефоном: +380977466171.