В селі Пустомити в Церкві Християн Віри Євангельської відбулося святкове богослужіння з нагоди 100- річчя церкви та освячення нового дому молитви.

Дата: 31.08.2021 16:59

29 серпня  в селі Пустомити в Церкві Християн Віри Євангельської відбулося святкове богослужіння з нагоди 100 річниці церкви та освячення нового дому молитви.

Урочиста подія зібрала чимало поважних гостей не лише з України, а й з-за кордону.

Серед них були селищний голова Микола Панчук, депутат селищної ради, засновник і керівник Благодійної організації «Фонд Руфь» Ігор Головчак, староста Світлана Герасимчук, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, старший пресвітер Олександр Коток.

Святкове богослужіння вітальним словом та молитвою розпочав служитель церкви Володимир Жолобчук: «100 років нас веде Господь з того часу, як відкрився Дім молитви. Ми маємо дякувати Богу, що у нас є де збиратися».

Атмосферу  духовного затишку підносив спів хору та проповідь Божого Слова.

Історія дому молитви та євангельських християн в селі Пустомити не зовсім проста. За своє 100- річне існування були різні періоди в житті церкви. В 1958 році Церква Християн Віри Євангельської була забрана і більше 30 років використовувалася спочатку як клуб, а згодом як медичний пункт та пологовий. В 1992 року, в роки Незалежності України, дім молитви повернули. Сьогодні молитва до Бога лунає вже із нового Дому молитви.