Сьогодні у всіх навчальних закладах Гощанської громади пролунав перший дзвоник.

Дата: 01.09.2021 16:25

1 вересня - це свято всіх школярів, вчителів, батьків. Початок нового навчального року - символічний крок тисячі учнів в країну знань, мудрості, доброти і людяності.

Це час, коли хтось вперше після веселих і тривалих літніх канікул йде до школи, а хтось починає доросле життя у вищих навчальних закладах.

Розпочинати навчальний рік святом - дуже гарна традиція.

Сьогодні у всіх навчальних закладах Гощанської громади пролунав перший дзвоник. Цьогоріч до школи пішли 246  першачка.

Зранку  радісні та усміхнені школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні подвір’я і стали на першовересневу лінійку,  аби розпочати  новий навчальний рік.

Перше вересня у всіх закладах освіти громади пройшло організовано, з різноманітними розважальними й  пізнавальними заходами, численними привітаннями, сюрпризами та концертними номерами.

Бажаємо усім школярам на шляху до пізнання підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.