Конкурс на заміщення вакантних посад: головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради

Дата: 02.09.2021 15:05

Виконавчий комітет Гощанської селищної ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 02 вересня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  • головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради – 1 одиниця.

Умови конкурсу:

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають освіту відповідних професійних спрямувань, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста чи магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіють державною мовою та володіння англійською мовою, мають знання чинного законодавства України з питань культури, молоді, спорту та досвід роботи з комп’ютерними програмами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається, про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін подання документів - протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.. За довідками звертатися за адресою: смт Гоща,  вул. Заcтав’я, 22, тел.2-14-25, 2-19-61