В цьому році Українське товариство мисливців і рибалок (УТМР) до якого входить Гощанська районна організація УТМР відзначає 100-річчя від дня заснування.

Дата: 03.09.2021 14:52

Свою історію Українське товариство мисливців та рибалок веде із 10 липня 1921 року, коли у Харкові був скликаний 1-й з’їзд, на якому Товариство об’єдналося у Всеукраїнську спілку мисливців і рибалок.

Рівненська обласна організація УТМР була створена 8 серпня 1946 року рішенням І з’їду мисливців і рибалок України в Рівному. Незабаром в області почали створюватись і районні організації УТМР .

Відтак, у 2008 році Гощанська районна організація УТМР першою в області перейшла на самостійний баланс, в результаті чого мисливські угіддя  були закріплені за районним Товариством, яке ось уже на протязі 25 років очолює Іван Демчук.

На даний час за Гощанською організацією закріплено 38314 га мисливських угідь, які знаходяться в межах Гощанської, частини Рівненської, Здолбунівської громад.

Товариство мисливців та рибалок Гощанщини наразі налічує 446 членів. Це ті люди, яких об’єднує любов до природи, збереження природних ресурсів, раціонального їх використання.

Серед членів товариства є учасники бойових дій, АТО, лікарі, вчителі, селищний голова, активісти громадського руху. За період діяльності організації виросли цілі мисливські династії, а любов до полювання передається від діда до батька, від батька до сина.

Мисливствознавцям, єгерям, рядовим мисливцям і рибалкам, любителям та охоронцям природи - щире вітання з нагоди свята! Ви справжні представники категорії людей, яким притаманні почуття дружби, відданості і поваги до справи, якою займаєтесь за покликом душі.

Бажаємо мисливської удачі, творчої наснаги, здоров’я вам і вашим родинам!