90 - це не вік, це багатство! Довгожительку привітали з ювілеєм.

Дата: 15.09.2021 14:59

Цьогорічна прекрасна осіння пора виявилася особливою для учасниці війни, ветерана праці та матері героїні з села Воронів, Марії Захарець, бо на життєвий поріг завітав 90-річний ювілей.

Все життя Марії Федотівни пов’язано з рідною Гощанщиною. Залишалася Марія вірною і один раз обраному трудовому шляху. До самого виходу на заслужений відпочинок пропрацювала вона в колгоспі ім. Дзержинського.

Найбільше щастя ювілярки - це родина: 5 дітей, 9 онуків та бабусина потіха - 10 правнуки. Мабуть саме любов і є тим еліксиром її довголіття. А ще - молитва, жінка багато знає молитов і вірить у Бога.

У цей день поважну ювілярку вітали її родичі, діти та онуки, які злетілися до рідної домівки. Гостями іменинниці був і секретар селищної ради Дмитро Ткачук та голова районної організації ветеранів Людмила Музичук, які побажали винуватиці свята міцного здоров’я, наснаги та активності.

Квіти, теплі слова та подарунки стали свідченням поваги та вдячності ювілярці за її життєвий шлях.

Попри поважний вік, бадьора та енергійна ювілярка напам'ять декламувала вірші Шевченка, дякувала гостям за вітання та давала мудрі поради.