ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.09.2021 12:39

Сьогодні, 17-го вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гощанської селищної під головуванням селищного голови  Миколи Панчука.

З метою забезпечення конкурентності, неупередженості та високого професійного рівня в підготовці і проведенні конкурсів на зайняття посад керівників та педагогічних працівників, члени виконкому затвердили порядок проведення конкурсу на посаду директора та посади педагогічних працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гощанської селищної ради.

Розглянувши робочий проект «Капітальний ремонт вул. Незалежності в смт. Гоща Гощанського району Рівненської області (коригування)»  члени виконкому одноголосно затвердили даний проект рішення.

Прийнято також рішення «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Гощанської селищної ради».

В ході розгляду питань порядку денного виконком затвердив план робти виконавчого комітету Гощанської селищної ради на ІV квартал 2021 року та на жовтень 2021 року.

Окрім того, члени виконавчого комітету, розглянули питання надання дозволів на видалення сухостійних та аварійних дерев на територіях громади.

За розглядом заяв громадян щодо присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна були також прийняті відповідні рішення.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті селищної ради за посиланням https://hoshcha-rada.gov.ua//.