Привітали Ганну Томчук з Днем партизанської слави

Дата: 22.09.2021 15:51

У роки Другої світової війни у батьківській хаті була штаб-квартира, у якій таємно готувались до бойових завдань бійці та командири, і водночас госпіталь, де лікували поранених. Ганні Томчук в той час було лише 10 років, але вона вже допомагала партизанам. При потребі вона була зв’язковою, але основною її турботою був догляд за пораненими.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави, селищний голова Панчук Микола та голова районної організації ветеранів Людмила Музичук відвідали вдома та привітали єдину учасницю партизанського руху з селища Гоща- Ганну Томчук.

Гості привітали колишню партизанку зі святом, дякуючи за мирне небо та життя. Щиро побажали міцного здоров'я, довголіття, спокою й радості та вручили квіти й продуктовий набір.

За мужність і відвагу, проявлені в боротьбі з фашистами, Ганна Іванівна Томчук нагороджена орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, орденом «За мужність», медаллю «За бойові заслуги», знаком «Партизан Великої Вітчизняної війни».