Центром пробації проведено лекцію на тему «Коронавірус та карантин в Україні»

Дата: 28.09.2021 11:25

«Коронавірус та карантин в Україні»

28 вересня  в приміщення Рівненського районного сектору №2 філії жавної установи «Центр пробації»  була запрошена  головна лікарка Гощанської  багатопрофільної лікарні Гощанської селищної ради  Галина Козяр-Грицак, яка задля підвищення рівня обізнаності суб’єктів пробації  для суб`єктів пробації, які перебувають на обліку в секторі було проведено лекцію на тему «Коронавірус та карантин в Україні». В ході заходу для суб’єктів було наголошено про те, що основними симптомами коронавірусу є- сухий кашель, температура та втома. Вірус передається крапельним або контактним шляхом. Вірус не здатний переміщатися, а є тільки в крапельках, які людина видихає при чханні або кашлі. Задля власної безпеки потрібно часто мити руки  водою з милом та обробляти їх спиртовмісним антисептиком для рук та дотримуватися безпечної дистанції не менше 1,5 м., а також наголошено про необхідність щеплення від Коронавірусу, яке захистить людський організм від цієї хвороби.

На закінчення заходу для суб`єктів пробації було наголошено про те, що за порушення карантинних вимог передбачається адміністративна відповідальність.