Дата: 05.10.2021 10:24

У понеділок, 4 жовтня, ФК «Гоща АТО» відіграв свій перший матч у фінальній частині за Кубок героїв в АТО 2021. Гощанцям протистояв столичний “Президентський полк”. З рахунком 1:0 футбольна команда «Гоща АТО» здобула впевнену перемогу.

Вітаємо вас, ФК «Гоща АТО»! Бажаємо міцного спортивного здоров'я та подальших перемог! Так тримати! Пишаємося нашою футбольною командою, адже Гощанська селищна команда єдина, яка увійшла до фіналу.

Наступну гру команда «Гоща АТО» відіграє сьогодні о 10 годині на тренувальній базі ФК «Динамо» Київ у Кончі-Заспі проти володарів Кубку Захисників України команди «Слов'янськ АТО». Тож, вболіваємо за наших!