Зустріч селищного голови з представниками меблевої фабрики ТОВ «Морган Феніче»

Дата: 07.10.2021 12:43

Під головуванням селищного голови Миколи Панчука відбулася тристороння зустріч представників меблевої фабрики ТОВ «Морган Феніче» смт Квасилів, працівників Рівненського обласного центру зайнятості та мешканців громади.

Метою зустрічі є обговорення можливості  створення нових робочих місць шляхом відкриття міні - швейних цехів у Гощанській громаді. Це дасть можливість людям, мати постійну роботу з усіма соціальними гарантіями.

Міжнародна компанія «Морган Феніче» є одним із найбільших виробників м'яких меблів у світі. Підприємство працює на Рівненщині вже майже 10 років. Нещодавно компанія запустила в області лінію виробництва поролону.

Під час зустрічі присутні мали змогу поспілкуватись із директором ТОВ «Морган Феніче» Наталією Рудковською, яка розповіла про перелік затребуваних вакансій, оплату  праці із соціальним пакетом для працівників, графік та режим роботи,  відповіла на поставлені запитання.

«Вільних приміщень в Гощанській громаді є достатньо для відкриття міні - швейних цехів. Є вони в Липках, Садовому та Малятині»  - зазначив селищний голова Микола Панчук.

Тож, цілком можливо, що у майбутньому можуть з’явитися мікрошвейні підприємства у селах громади.