Гощанська територіальна громада отримала новий шкільний автобус.

Дата: 12.10.2021 15:39

Сьогодні, Гощанська територіальна громада отримала новий шкільний автобус для забезпечення потреби у підвезенні учнів до закладів загальної середньої освіти.

Шкільний автобус придбано за кошти Державного бюджету у співфінансуванні з місцевого бюджету Гощанської територіальної громади в розмірі 30%.

З місцевого бюджету Гощанської територіальної громади виділено 585 тис.грн.

Висловлюємо вдячність депутатському корпусу Гощанської селищної ради за підтримку у виділенні коштів. Велика подяка нашим платникам податків, освітянам, дітям та батькам, Народним депутатам, виконавчій і законодавчій гілкам влади, платникам податків, освітянам.

Транспортний засіб - сучасний, комфортний, безпечний та розрахований на 30 місць.

Відтепер школярі, які проживають у віддалених селах, матимуть не тільки комфортний та безпечний транспорт, але й якісніший доступ до освіти.

Розраховуємо на подальшу підтримку, злагоджену та конструктивну співпрацю та на отримання ще трьох автобусів у наступному році.