«Цифра в кишені» в Гощанській громаді.

Дата: 13.10.2021 10:19

Воркшоп з цифрової грамотності влаштували для жителів Гощанської громади бібліотекарі-тренери проєкту «Цифра в кишені», працівники відділень «ПриватБанку» та «Ощадбанку». Усіх бажаючих безкоштовно навчали користуватися послугами електронного банкінгу. У подальшому місцеві мешканці зможуть не виходячи з дому, зокрема, оплачувати комунальні послуги, купувати квитки на транспорт, здійснювати покупки товарів в інтернет-магазинах тощо.

Учасники воркшопу висловили бажання повчитися реєструватися в особистих кабінетах споживачів природного газу, електричної енергії, водопостачання та водовідведення.

Захід відвідала Ферар Ольга Романівна, головний спеціаліст відділу регіональної взаємодії та цифрової освіти управління цифрової трансформації Рівненської обласної державної адміністрації.

На сьогоднішній день є чимало послуг, у тому числі державних, котрі можна отримати онлайн. Головне - вміти цим скористатися. І саме в рамках освітнього проєкту «Цифра в кишені» мешканці громад мають нагоду отримати такі навички. Воркшопи є безкоштовними. Всіх бажаючих запрошуємо до Гощанської центральної бібліотеки за адресою смт. Гоща, вул. Застав’я, 11 (другий поверх)

Детальніше про графік проведення воркшопів від «Цифри в кишені» мешканці громади можуть дізнатися в бібліотеках громади, а також зателефонувавши на гарячу лінію Рівненської обласної державної адміністрації за номером 0800-500-078 або 098-701-19-