ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 10:20

Шановна Гощанська громадо! Дорогі наші Захисники та Захисниці!

Прийміть щирі вітання із Днем захисників України, Днем Українського козацтва та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Це День пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.

Це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники та Захисниці України - це ті, для кого - честь, гідність, сила, витримка і відповідальність - не прості слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати родину, народ, країну.

Від імені колективу Гощанської селищної ради, себе особисто та усієї Гощанської громади, висловлюємо велику вдячність і повагу перед подвигом захисників, дякуємо волонтерам, громадськості за небайдужість та активну позицію. Схиляємо голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Слава Україні! Героям слава!І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

З повагою,

Гощанський селищний голова